Divadélko U Zvonu se představuje

Divadélko U Zvonu se představuje

Vítejte na stránkách amatérského souboru Divadélko U Zvonu

Jsme amatérský divadelní soubor s tradicí od roku 1991. Od roku 2002 máme domácí scénu v Kladenském divadélku. Hrajeme převážně pohádky pro děti, ale také hry pro dospělé. Naším publikem jsou školy, školky a běžné obecenstvo z Kladna a okolí. Kromě běžných představení se zúčastňujeme i různých festivalů, venkovních představení a charitativních akcí. Některá představení jsme věnovali Sdružení zdravotně postižených META Kladno, dětem z Dětského domova ve  Stochově a Ústavu sociální péče Kladno, nebo klientům GARC Kladno, kde vystupujeme pravidelně.

Jsme parta fajn mladých lidí, které divadlo baví, někteří herectví dokonce i studují, a někteří již vystudovali DAMU a můžete je vidět v divadle či filmu.

Je nám od 11 do nekonečna a věk nikoho neřešíme, bereme všechny jako sobě rovné.
Každý rok v létě jezdíme na několikadenní soustředění, kde kromě zkoušení zažijeme i spoustu legrace a zábavy.

Naše zkoušky probíhají každé pondělí a středu od 16 do 20 hodin. Pokud máte touhu hrát divadlo anebo se jinak podílet, můžete nás kontaktovat a my vás rádi přivítáme. Těšíme se na vás :-) 

Pokud si přejete představení pro školu či školku, nebo pořádáte nějakou akci a přáli byste si na něm naše vystoupení, kontaktujte nás prosím na tel. 774 219 863  nebo emailu info@divadelkouzvonu.cz

Stanovy spolku (PDF)

Logo divadélka u zvonu